Miluj mě!

30. října 2007 v 16:29 |  Úvahy
upozornění: nevhodné pro zamilované

Šla láska světem, vyhýbaje se některým. Komu? No těm NĚKTERÝM. Někomu láska se vyhýbá, jiný se pod tíhou její prohýbá. Jeden je láskou zcela zmaten, však druhý neví ni co láska znamená.
Každý se stébla lásky chytá, někdo dříve, někdo později. S láskou se svět točí tak nějak rychleji, tak nějak křehce a lehce, přec silně a tvrdošíjně drží se lidé za ruce. Snad je mi líto těch zamilovaných, těch co nepoznali lásku spíš?! Kolikrát probrečela jsem sedm nocí aby ON přišel, ale nic. Nepřichází a snad ani nepřijde.
Zoufalství, naděje, láska snad dorazí, dříve mě ale to zoufalství porazí. Říká se, že láska přichází když jí člověk nějméně čeká. Mám tedy dělat jakoby nic? Snad se pak objeví, co mám chtít víc??? Kolikrát řekla jsem v duchu: MILUJ MĚ! Kolikrát! Přec ale nikdo neslyší mé úpěnlivé prosby. Snad chyba je ve mě. Snad nedokážu žít. Láska mě ubíjí k smrti!!!
Přichází smrt stejně nečekaně jako láska? Ne! Smrt, o tom mže člověk rozhodovat, ale rozhodovat se milovat či nemilovat nemá smysl i když někteří to dělají. Včetně mě. Je to chyba. Nebo snad ne? Nevim, ale kdo to ví?Kdo mi odpoví na tisíce otázek na jedno a totéž téma:
LÁSKA!?!?!?!?!
Probrečené dny a noci jděte k čertu! Nechci vás chci LÁSKU! Copak na ni nemám právo?! Ovšemže mám. Právo či povinnost? Ani jedno: právo milovat snad, ale povinnost milovat je holý nesmysl. Ostatně jako všechno co říkám. Naříkám nad něčím co nemůžu změnit.
Na lásku jsou třeba dva.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama